Petangisti z Banskej Bystrice opäť úspešní

25 júna, 2026

V pondelok 22. júna 2026 sa zúčastnili pod hlavičkou JDS – Sásovskí dinosauri – členovia klubu ZV SR v Banskej Bystrici, regionálneho turnaja petangu družstiev v Banskej Štiavnici. Naši hráči petangu potvrdili svoju stabilnú vrcholovú formu a aj v tomto 1. ročníku regionálneho turnaja družstiev na novo osadenej umelej tráve(!) obsadili muži aj ženy zhodne 2. miesto. Gratulujeme!

Loading