INFORMAČNÝ SPRAVODAJCA 2022 KLUBU ZV SR Pezinok

22 decembra, 2022

Od roku 2018 vydáva,  Rada klubu Zväzu vojakov Slovenskej republiky Pezinok,  raz ročne dokument mapujúci činnosť klubu v priebehu kalendárneho roka, spestrený o zaujímavosti  z  významných spoločensko-historických udalostí, ale aj z malokarpatského regiónu, regiónu vynikajúceho vína.  V tomto roku ide už v poradí o 5. ročník. I napriek skutočnosti, že pre neziskové občianske združenie, akým je náš klub,  je veľmi zložité získať finančné prostriedky na krytie nákladov spojených s prípravou a tlačou  takéhoto dokumentu stále vyvíjame snahu, aby každý z našich 146.tich členov mal k nemu prístup. Či už v elektronickej forme alebo tlačenej u našich starších členov, ktorí nevyužívajú elektronické komunikačné prostriedky.

Aj touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, tým členom a našim podporovateľom – sympatizantom, ktorí sa nezištne podieľali na výrobe tlačenej formy Informačného spravodajcu 2022.

Priložené dokumenty