Medzinárodný pamätný deň pracovníkov, ktorí prišli o život počas výkonu pracovných povinností

Vážené kolegyne, vážení kolegovia

pri príležitosti dnešného medzinárodného pamätného dňa pracovníkov sme prijali z EUROMILu  nižšie uvedený e-mail s videom, poukazujúci na potrebu pripomenúť si všetkých pracovníkov, ktorí prišli o život počas výkonu pracovných povinností.

As you may be aware, today is International Workers’ Memorial Day – commemorating all those who lost their lives as a result of work related causes. To mark this occasion, EUROMIL has created a video and posted it to Facebook and Twitter and includes some of the images that you sent to us of OSH activities.

We would greatly appreciate if you could disseminate this video on your own channels and to your own members so as to get the message across that members of the armed forces need to be included in this conversation.

Video, ukazujúce aj náš príspevok s činnosťami OS SR, ktorý sme v predchádzajúcom období zaslali  do Bruselu,  je k dispozícii aj na Facebooku https://www.facebook.com/EUROMIL/videos/880959709118317/ a Twitteri https://twitter.com/EUROMILeurope/status/1387309352927760389 .

plk. v.v. Ing. Ján PAULECH
štatutár ZV SR

Pridaj komentár