Zväz vojakov SR v Seredi poďakoval odberným tímom

Už deväť sobôt za sebou organizuje Mesto Sereď celoplošné testovanie obyvateľov na ochorenie Covid-19. Krízový štáb a odberné tímy odvádzajú bezchybnú prácu a občania na ich adresu nešetria slovami vďaky.
Ondrej Urban, predseda  klubu Zväzu vojakov SR v Seredi, prišiel s myšlienkou poďakovať členom šiestich odberných tímov malou pozornosťou: “Viem, že odvádzajú náročnú prácu, sú v priamom kontakte aj s pozitívnymi osobami.  Chcel  by som preto v mene Zväzu vojakov všetkým poďakovať za obetavosť a hladký priebeh testovania.  Ako bývalí vojaci vieme, čo znamená niečo zorganizovať. Vieme aj to, že byť nasadený v určitej akcii s cieľom splniť zadanú úlohu si vyžaduje  rozvahu, pokoj a obetavosť. Všetci v odberných tímoch majú preto našu úctu.”
Predseda klubu Ondrej Urban odovzdal v sobotu 20. marca balíky na pôde Mestského úradu v Seredi do rúk členom krízového štábu: Tiborovi Krajčovičovi, Miroslavovi Račákovi a Jánovi Himpánovi. Všetkých táto forma poďakovania milo prekvapila. J. Himpán, ktorý je tiež členom klubu Zväzu vojakov SR v Seredi povedal: “Už deväť týždňov sme pri testovaní v plnom nasadení. Odberné tímy pracujú bez najmenších problémov, čo v iných mestách nie je samozrejmosťou. Preto nás teší, keď ľudia ocenia prácu našich dobrovoľníkov a zdravotníkov . Aj takáto forma vďaky ich povzbudí a uistí v tom, že si ich profesionalitu a milé slovo občania vážia.”
 Text: Iveta Tóthová
Foto: Mária Tóthová