Úspešné rokovanie Prezídia ZV SR so spoločnosťou HOREZZA, a.s.

20. februára 2019 sa v Piešťanoch na pôde Hotela Granit Piešťany – kúpeľný ústav  uskutočnilo rokovanie medzi  spoločnosťou HOREZZA, a.s., a  ZV SR ohľadom zabezpečenia zasadania vojenských zväzov štátov V4 a XXIV. ročníka Medzinárodného vojenského výstupu na Kriváň, ktoré sa uskutočnia 6. – 8. septembra 2019 vo Vysokých Tatrách. Za spoločnosť HOREZZA, a.s., na rokovaní zúčastnila  generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva Ing. Miloslava Slížová, MBA spolu s riaditeľkou hotela Granit Tatranské Zruby Miriam Strakovou. ZV SR zastupovali: prezident zväzu pplk. v.v. Ing. Eugen Bitera, tajomník pplk. v.v. PhDr. Marián Mjartan a tlačový hovorca pplk. v.v. Mgr. Ing. Štefan Javorík.

V mimoriadne prívetivej atmosfére, ochote pomôcť nášmu zväzu a dokonale pripraveným podkladom zo strany tajomníka Mariána Mjartana malo  rokovanie hladký priebeh a spoločnosť HOREZZA, a.s., vyhovela všetkým vzneseným požiadavkám na zabezpečenie uvedených aktivít. Okrem iného sa spoločnosť zaviazala, že na uvedené aktivity bezodplatne zabezpečí 8-miestny mikrobus, osobné vozidlo, miestnosť na slávnostne otvorenie MVV na Kriváň, Vatru priateľstva a cca 70 porcií guláša.

V rámci dobrej spolupráce medzi spoločnosťou HOREZZA, a.s., a ZV SR bola dohodnutá aj

mimoriadna ponuka pre členov nášho zväzu, 40% zľava z cenníkovej ceny ubytovania.

Zľava platí vo všetkých zariadeniach spoločnosti (Hotel Granit Piešťany – kúpeľný ústav, Hotel Granit Smrekovica a Hotel Granit Tatranské Zruby – klimatické kúpele)  v termínoch od 1. 4. do 30. 4. 2019  a od 1. 11. do 30. 11. 2019. V iné termíny platí zľava podľa platnej zmluvy medzi HOREZZA a.s.  a ZV SR vo výške 25% z ceny ubytovania.

Na záver rokovania sa obe strany ubezpečili, že majú veľký záujem aj naďalej rozvíjať obojstranne výhodnú spoluprácu medzi ZV SR a spoločnosťou HOREZZA, a.s.

Generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva Ing. Miloslava Slížová, MBA nám po rokovaní e-mailom spresnila:

„Mimoriadna zľava 40% sa vzťahuje na ubytovanie v našich zariadeniach pre pobyt členov ZV SR, ako aj ich manželky, partnerky, manžela, partnera, detí a vnukov, ktorí budú na pobyte s členom zväzu. V cene je zahrnuté ubytovanie a raňajky.

Pokyny na uplatnenie zľavy:

Pri rezervovaní termínu pobytu v platnom období (1.4.-30.4. alebo 1.11.-30.11.) treba nahlásiť, že ste členom ZV SR a po príchode do vybraného zariadenia sa  na recepcii preukázať platným preukazom člena zväzu. Rezervácie je možné robiť mailom alebo telefonicky (Piešťanytelefón: +421 (0) 33 7983 111, e-mail: recepcia.pn@granithotels.sk , Tatranské Zruby – telefón: +421 (0)52 426 71 23, e-mail: recepcia.tz@granithotels.sk a Smrekovica – telefón:+421 (0) 44 4323 516, e-mail: recepcia.sm@granithotels.sk).

Počet dní pobytu nie je obmedzený, počet rodinných príslušníkov je limitovaný iba dostupnou kapacitou hotelov v danom termíne.

Pri hromadných akciách v mimoriadnom termíne (schôdza, snem, posedenie a iné) pri počte 20 osôb a viac poskytujeme konferenčnú miestnosť a drobné občerstvenie zadarmo (chipsy, arašidy, slané tyčinky a pod., podmienkou je ubytovanie min. na 1 noc).

Pri väčších akciách guláš , sud piva a konferenčná miestnosť zadarmo. Uvedenú akciu prosím, dohodnite priamo s riaditeľmi jednotlivých prevádzok (nutné ubytovanie min.1 noc).

Príklad 1 : cena ubytovania pre 2 osoby  v Tatranských Zruboch je 65eur/noc s raňajkami – cenníková cena.

Člen ZV SR v období 1.4.-30.4. alebo 1.11.-30.11.2019 zaplatí z cenníkovej ceny 65eur o 40% menej, teda 39eur /noc s raňajkami pre 2 osoby.

Príklad 2: cena ubytovania pre 2 osoby v  Smrekovici je 60eur /noc s raňajkami – cenníková cena.

Člen ZV SR  v období 1.4.-30.4. alebo 1.11.-30.11.2019  zaplatí z cenníkovej ceny  60 eur o 40% menej, teda 36 eur /noc s raňajkami pre 2 osoby.

Zľava sa vzťahuje len na cenníkové ubytovanie s raňajkami. Obed, večeru  alebo procedúry si v prípade záujmu hostia hradia podľa platného cenníka.“

Štefan Javorík, foto: -šj- a archív HOREZZA, a.s.