Opustil nás podplukovník v.v. Tibor NEMRAVA

Zväz vojakov SR – Klub Topoľčany  s hlbokým  smútkom oznamuje, že dňa 8.júla 2020 po ťažkej a dlhej chorobe nás vo veku  nedožitých 85 rokov navždy opustil dlhodobý a zakladajúci člen klubu Topoľčany Zväzu vojakov SR, dobrý priateľ,  kolega, bývalý delostrelec a náčelník organizačnej skupiny 13. tankovej divízie Topoľčany podplukovník v.v. Tibor  NEMRAVA.

Česť jeho pamiatke!

Členovia klubu Topoľčany Zväzu vojakov SR, priatelia a spolupracovníci vyjadrujú pozostalým hlbokú sústrasť.

Kto ste ho poznali, venujte mu tichú spomienku.

Bol poslucháčom Vojenskej školy Jana Žižku v Spišskej Novej Vsi, dôstojníckej školy v Ružomberku a Delostreleckého učilišťa v Hraniciach. Slúžil u 8.mechanizovanej divízie Vysoké Mýto, 5.delostreleckej divízie Liberec, 220. protitankovom delostreleckom pluku Štúrovo a Topoľčany, 8.motostreleckého pluku Bratislava, veliteľstvo 13.tankovej divízie Topoľčany, Vojenská katedra Nitra.

Posledná rozlúčka s  našim kolegom bude dňa 14.júla 2020 (v utorok) o 14,00 hod. na  cintoríne v Podhájskej.

pplk. v.v. RSDr. Ján Poliačik, predseda klubu Topoľčany.