Topoľčany na streleckej súťaži v Beckove

Dve družstvá klubu Topoľčany ZV SR sa dňa 14.09.2019 zúčastnili v Beckove na Memoriáli plk. v.v. Dr. Štefana BUMBÁLA,  ktoré sa konali pod záštitou Klubu ZV SR Nové Mesto nad Váhom. Strieľalo sa z pištole VK na terč 50/20 v čase 3 min. 10 nábojov, 7 nábojov na terč č. 4a – nekryte ležiaca figúra v čase 20 s. Náš klub reprezentovali rtn. v.z. Viera MIHALIKOVÁ, kpt. v.z. Ing. František PAŠTRNÁK, rtn. v.z. Ing. Róbert Kráľ, pplk. v.v. JUDr. Jozef GLOBAN,  npor. v.z. Ing. Adrián VÁRADY, des. v.z. Viliam MATÚŠ.  Súťaže  sa zúčastnil aj predseda klubu Topoľčany a podpredseda Zväzovej rady ZV SR pplk. v.v. RSDr. Ján POLIAČIK.

    

V súťaži jednotlivcov: Ženy:  rtn. v.z. Viera MIHALIKOVÁ sa umiestnila na 1.mieste.  Muži:  rtn. v.z. Ing. Róbert Kráľ sa umiestnil na 3.mieste, kpt. v.z. Ing. František Paštrnák na 4. mieste.

V súťaži družstiev sa naše družstvo v zložení rtn. v.z. Viera Mihaliková, kpt. v.z. Ing. František Paštrnák, rtn. v.z. Ing. Róbert Kráľ umiestnilo na 1.mieste.

Ďakujeme našim strelcom za vzornú reprezentáciu nášho klubu. Ďakujeme klubu Nové Mesto nad Váhom za dobrú organizáciu streleckej súťaže.

Text: predseda klubu Ján Poliačik, foto. J. Poliačik a A. Várady.

Pridaj komentár